Shungiit 150g

5,20

Vesi, mida on töödeldud shungiit filtriga avaldab organismile üldtugevdavat ja -noorendavat mõju.

Kategooria:

Kirjeldus

Shungiit puhastab vett praktiliselt kõikidest orgaanilistest ainetest, sh. ka nafta ja pestisiidid; paljudest metallidest ja mittemetallidest; bakteritest ja mikroorganismidest.

Maakohtades piisab 30-60 kg shungiitkillustiku kaevu puistamisest, et puhastada vesi bakteriaalsest reostusest, nitraatidest, naftasaadustest, metallidest ning struktureeruda ümber vee molekulid.

Vee omaduste parandamiseks panna veenõusse paarsada grammi eelnevalt jooksva veega loputatud šungiiti ja valada peale 2-3 liitrit vett. Vee ärakasutamisel lisada vett juurde. Kivi saab puhastada soola või soodaga.

Vesi, mida on töödeldud shungiit filtriga avaldab organismile üldtugevdavat ja -noorendavat mõju: näonahk puhastub, vähenevad kortsud, lööve, nahk muutub elastsemaks ja vetruvamaks. Selline vesi tugevdab juuksejuuri, vähendab kõõmateket, annab juustele terve läike. Šungiit-vesi aitab neeru-, maksa-, sapipõiehaiguste puhul, leevendab kõrvetisi, aitab seedetrakti, luu- ja lihaskonna ja vegetatiivse närvisüsteemi häirete puhul. Vähendab allergilisi reaktsioone ja parandab organismi üldist toonust.

1991.aastal hakati valmistama vee puhastamiseks šungiidist filtreid. Kasutades sellist vett joogiks ja toiduvalmistamiseks, paranesid haiged kroonilisest gastriidist, maohaavanditest, sapiteede ja pankrease haigustest, koletsistiidist, kõrgvererõhutõvest, neerukividest, südame-isheeemiatõvest, parodontoosist, erinevatest allergiavormidest, isegi ekseemidest – ja seda kõike peale šungiitfiltri abil puhastatud vee tarbimist.

Ca 36 kraadisele vanniveele lisada tekstiilist kotikeses peenestatud šungiidi tükke (~500 g vanni kohta). Protseduuri kestvus 10-15 min mitte sagedamini kui üle päeva. Rahustab, vähendab stressi, tugevdab organismi, normaliseerib und. Väikesed haavad ja lõhed nahal paranevad. Šungiitvannide regulaarse võtmise korral paranevad operatsioonijärgsed lõikearmid, kaob naha kestendamine, ekseemid, seenhaigused ja allergilised lööbed.

Shungiitvannid, šungiitveega ülevalamine ja lihtsalt tema tarvitamine tavalise vee asemel mõjub tervistavalt praktiliselt kõikidele organismi organitele ja süsteemidele.

Shungiitpuruga massaažid
Tammuda paljajalu ühtlase kihina laotatud šungiitpurul 5 minutit. Eakatel inimestel ja sportlastel kaob valu jalgades, ristluudes; normaliseerub arteriaalne vererõhk. Suurepärane vahend polüartriidi, osteohondroosi ja radikuliidi leevendamiseks.

Back to Top