Polpala tee 100g

9,90

Polpala (Aerva lanata) on Sri Lankal kasvav metsik rohttaim,   mitte ainult idamaised rahvameditsiini esindajad, vaid ka lääne spetsialistid nimetavad imevahendiks mitmetest haigustest vabanemisel.

Laost otsas

Kategooria:

Kirjeldus

Polpala tee (Aerva lanata) on Sri Lankal kasvav metsik rohttaim, mida mitte ainult idamaised rahvameditsiini esindajad, vaid ka lääne spetsialistid nimetavad imevahendiks mitmetest haigustest vabanemisel.

Rahvameditsiinis väidetakse järgnevat: Polpala tee, ladinakeelse nimetusega Aerva lanata, on tõhus abiline puhastamaks neere, sappi, põit, lõhustades kristalliseerunud moodustisi, sh kive. Samas ergutab ta kuseteid, aitab välja viia kogunenud ladestused ja taastab meie organite ladusa töövõime. Veel mõjub see taim ka teiste neeruprobleemida puhul, aitab kaasa maohaavade armistumisele, rahustab eesnäärmehäireid, taastades organi toimimise ning peatades põletikulised protsessid. Polpala mõjub positiivselt ka närvisüsteemile, parandab mälu, mõjub ateroskleroosi ennetavalt, h ainevahetust ja viib organismist välja kusihappe soolasid. Sellest taimest tehakse Sri Lankal teed, suppi ja salatit.

Polpala

Back to Top