Mustika lehed 30g

1,50

Kategooriad: ,

Kirjeldus

Mustika lehed on kasulikud tervisele.

Peamised ained, mis mustika lehte iseloomustavad positiivsel küljel:

Vitamiinid aitavad tugevdada immuunsust ja parandada inimese heaolu vitamiinipuuduse korral sügisel ja kevadel.
Eeterlikud õlid annavad ainulaadse lõhna. Samal ajal aitavad nad kaasa vereringe normaliseerimisele ja südamelihase tööle üldiselt.
Orgaanilised happed taastavad inimkehas keemilise tasakaalu. Lisaks aitavad need seedetrakti krooniliste haiguste erinevate rünnakute ajal temperatuuri langetada ja soolestiku tööd normaliseerida.
Mustikate mikroelemendid aitavad täita inimkehas teatud ainete puudust.
Antotsüaniinid aitavad seisundit parandada pikaajalise stressi korral. Need parandavad närvisüsteemi toimimist, vähendavad väsimust ja apaatiat ning suurendavad efektiivsust.
Tanniinid on ühendid, mis aitavad keha taastada ja tugevdada erinevate viiruslike nakkushaiguste korral.
Arbutin. See aine mängib olulist rolli keha urogenitaalsüsteemi haiguste ravis.
Flavonoidid ja karotenoidid reguleerivad vere glükoosisisaldust. See tähendab, et mustika leht on kasulik diabeedi korral. Samal ajal on kõige tõhusam kasutada mitte võrseid ise, vaid nende keetmist (mustika lehtedest valmistatud tee).

 

Mustikad on kasulikud mitte ainult meditsiiniliste lehtede, vaid ka nendest valmistatud toodete jaoks. Infusioonid ja teed saavad hakkama mao suurenenud happesuse ja sooletrakti halva toimimisega. Joogid aitavad vähendada vere kolesteroolitaset ja normaliseerida kogu kardiovaskulaarsüsteemi. Põletuste, abstsesside, haavade, pindmiste vigastuste täielikule paranemisele aitavad kaasa mitte ainult lehed, vaid ka salvid, kreemid, tinktuurid. Tabletid, kapslid, tilgad aitavad silmahaiguste, urogenitaalsüsteemi, viiruslike ja bakteriaalsete infektsioonide all kannatavaid inimesi.

Lisaks soovitavad paljud arstid kasutada mustikaid vähi profülaktikana.Erinevad mustikaosadel põhinevad tooted aitavad tõhusalt kaalust alla võtta, parandades samal ajal inimese välimust.

mustika lehed

allikas: domesticfutures

Back to Top