Mumio tabletid 60tk

7,95

Mummiol on üldine noorendav toime, toetab immuunsüsteemi ja ainevahetust, aitab normaliseerida kehakaalu, suurendab intellekti, aitab säilitada tugevaid luid, meeste eesnäärme ja naiste menstruaaltsükli tervist

Kategooria:

Kirjeldus

MUMIO TABLETID 60 x 200mg.

Koostisosad: puhastatud mumio. Omadused: mumio on vahataoline kividest väljaimbuv aine, korjatakse Altai mägedest ja sisaldab endas raku tasandil omastatavaid bioaktiivseid ühendeid. Mumio tabletid omavad üldist noorendavat toimet, toetavad immuunsüsteemi ja ainevahetust, aitavad normaliseerida kehakaalu, suurendada intellekti, säilitada tugevaid luid, meeste eesnäärme ja naiste menstruaaltsükli tervist*. Tervise hoidmisel on oluline mitmekülgne ja tasakaalustatud toitumine ning tervislik elustiil.
Kasutamine: täiskasvanutel 2 tabletti päevas koos toiduga, ühe kuu jooksul. Päevases koguses (2 tabletti) sisaldub puhastatud mumiod 400mg. Mitte ületada soovitatud päevast kogust! Mitte kasutada toidulisandit mitmekesise toitumise asendajana! Ei soovitata põie- ja neeru kivide, raseduse, rinnaga toitmise korral. Säilitamine: toatemperatuuril, kuivas, pimedas, lastele kättesaamatus kohas.
* Kasutatud EFSA väiteid.

Vikipedia mumiost: 

Mumio on Kesk-Aasia mäestikest kogutav mäevaik ehk mäepalsam, mille tekkes pole veel selgust. Koostisse kuulub nii anorgaanilisi kui orgaanilisi aineid. Puhas mumio on musta või tumepruuni värvi vees täielikult lahustuv aine. Kasutamist on ta leidnud rahvameditsiinis mitmesuguste krooniliste (sealhulgas seedimishäired, neeruhädad, allergia, astma, naistehaigused, mitteparanevad haavad-haavandid) ja äkiliste (luumurd, migreen, gripp) vaevuste leevendajana.

Kasutamiseks lahustatakse mumio soojas vees (näiteks 2-3 grammi klaasitäie vee kohta) või segatakse meega ja tarvitatakse seespidiselt mitte üle 0,2 grammi ööpäevas. Haava serva võib niisutada mumio-lahusesse kastetud vatiga.

Suhkru- ja südamehaigetel ning ka teiste kroonilise tõbede tõttu sünteetilisi ravimed võtvatel inimestel ei soovitata mumioga ise end ravima hakata, sest ravimitel ja mumiol võivad olla ootamatud koosmõjud.

Loe lähemalt.

Back to Top