MSM

6,55

MSM pulber, 200g firmalt DRAGON

Kategooria:

Kirjeldus

MSM firmalt DRAGON, 200g

toidulisand on looduslikult vihmavees eksisteeriv toidu kaudu omastatav vesilahustuv väävliühend, mis on keha struktuuri ja funktsiooni jaoks elutähtis mineraal. Ta on hea väävli allikas mis pakub võimalust väävlipuuduse leevendamiseks või selle tarbimise suurendamiseks. Toidulisand on vajalik nii sidekoe ja kohre loomisel kui ka liigeste liikuvuse tagamisel.

Säilitamine: Toatemperatuuril ja kuivas.

Hoiatus: Mitte tarvitada, kui te olete rase või toidate last rinnaga. Hoida lastele kättesaamatus kohas. Toidulisandit ei kasutata tervisliku toitumi¬se asendjana. Mitte tarvitada peale kehtivusaja lõppu.

MSM on keha struktuuri ning funtsiooni jaoks elutähtis mineraal, mis kaitseb keha oksüdatiivse stressi ja toksiinidest tulenevate kahjulike mõjude eest. MSM pulber ehk (Metüül-Sulfonüül-Metaan) looduslik väävel on oluline kollageeni moodustamiseks, immuunsüsteemi tõstmiseks ja säilitamiseks ning veresuhkru tasakaalustamiseks.

Teda leidub ka mahekasvatatud puu ja köögiviljades, toorpiimas, rinnapiimas ning keha rakus. MSM on ohutu, lõhnatu ja mittemürgine aine, kergelt mõrkja maitsega. Valge pulbrina müüdav, sünteetilisena tunduv metüülsulfonüülmetaan (MSM) on tegelikult orgaaniline väävlivorm, mida leidub ka paljudes taimedes.

Back to Top