Magneesiumihelbed

8,99

Magneesiumihelbed. Magneesiumipuuduse tunnused: valutavad jalad, lihaspinge ja krambid, väsimus, stress.

Kategooria:

Kirjeldus

MAGNEESIUMIHELBED. Kõige tavalisemad magneesiumipuudusele viidata võivad sümptomid: valutavad jalad, lihaspinge ja krambid, väsimus, stress. Magneesiumipuudust seostatakse ka depressiooni, südame- ja veresoonkonnahaiguste ning reumaga. Tegelikult on nimekiri probleemidest, mida saab magneesiumi tarvitamisega leevendada, märksa pikem: parandab kaltsiumi omastamist (ilma magneesiumita ladestub kaltsium esmajoones liigestesse ja mujale, luudesse ei jõua piisavalt); tasakaalustab kaltsiumi ja magneesiumi tasemeid rakkudes; leevendab valu (krooniline valu, artriit, liigesevalu); parandab naha ja limaskestade tervist; leevendab peavalu ja migreeni (lõdvestab pea ja kaelapiirkonna lihaseid); vähendab unehäireid; mõjub toniseerivalt; võib aidata depressiooniravile kaasa; parandab mälu ja kognitiivseid funktsioone; tugevdab immuunsüsteemi; leevendab menopausi ja PMSi; suurendab libiidot; parandab rakkude ainevahetusfunktsioone; reguleerib kolesterooli tootmist organismis. Magneesiumi vajavad ka rasedad ja intensiivse füüsilise tegevusega tegelevad inimesed, sh sportlased. Ka lastel on intensiivse kasvu perioodil suurem magneesiumivajadus.

Jalavann: 4 liitri vee kohta kasutage 100 -150 g magneesiumihelbeid. Soovitav veetemperatuur 37 °C. Mitte kasutada vett temperatuuriga üle 41 °C. Soovitav vanni kestus 20 minutit. Vanne võtta kuurina 2-3 korda nädalas, võib ka sagedamini.
Ülekeha vanni puhul lisada vanniveele 500 g kuni 1 kg helbeid. Soovitav vanni kestus 20 minutit. Vanne võtta kuurina, võib teha vaheldumisi jalavannidega.

Magneesiumitooted

Back to Top