Maca

7,55

Maca pulber 100g.

Laost otsas

Kategooria:

Kirjeldus

Maca.

Maca pulber (Lepidium Meyenii) on toodetud Lepidium meyeni juure mugulast, mida Andide indiaanlased on juba aastatuhandeid kasutanud organismi vastupidavuse tugevdamiseks. Olles suurepärane adaptogeen, toetab ta keha endokriinsüsteemi ja aitab toime tulla stressiga temas leiduvad alkaloidid, tsink ja raud reguleerivad suguhormoonide tasakaalu soodustades liibido ning viljakuse tõusu.
Kasutamine: soovitav päevane tarbimise kogus 1 tl-2 spl (5-10 g). Pulbrit võib lisada smuutidele. jogurtile, pudrule ja küpsetistele.
HOIATUS: ei soovitata raseduse ja rinnaga toitmise ajal ning kõrge vererõhu korral.
Säilitamine: hoida kuivas ja jahedas kohas.
Kõrgema kvaliteedi maca pulber 100g

Lepidium Meyenii on kasutusel organismi tugevdamiseks, väsimuse, seksuaalse võimekuse ja keskendumisvõime tõstmiseks. Sisaldab olulisi (B1, B2, B6, C, E) vitamiine, rasvhappeid, valke, 31 mineraal- ja 20 aminohapet. Lisaks on macas veel 18 erinevat aminohapet, erinevaid taimseid steroole ja mineraale ning mikroelemente (sh. kaltsiumi, magneesiumi, väävlit, rauda, fosforit, tsinki, vaske, räni ja mangaani.

Kasulikkusest:
Maca on adaptogeen, mida kasutatakse, et tõsta keha võimekust tulla toime pidevalt muutuvate keskkonnateguritega, sealhulgas stressiga. Pikalt kestev stress hakkab koormama immuunsüsteemi, nõrgendab keha võimet seedida toitu ja häirib hormoonide tööd.
Tõstab seksuaaliha ja seemnevedeliku kogust meestel. Paljud naised saavad abi menstruaalvalude, PMS sümptomite, limaskestade kuivamise ja kuumahoogude kontrolli all hoidmiseks.
Traditsiooniliselt on kasutatud ka meelte selginemiseks, mälu arendamiseks, masenduse leevendamiseks ja unekvaliteedi parandamiseks.
Hormoonide tasakaalustaja mõlemale sugupoolele, parandab sportlikke saavutusi, tõstab vitaalsust.

Koostisosad: 100% Maca (Lepidium meyenii) pulber

Kasutamine: 3-5g (1-1,5 teelusikat) päevas, soovitavalt hommikuti. Sega oma lemmiktee või vee sisse.

Päritolumaa: Peruu. Pakendatud Sloveenias,

Säilitamine: hoida kuivas ja jahedas.

Hoiatus! Mitte ületada päevast soovitatavat kogust. Toodet ei tohi kasutada mitmekesise toitumise asendajana. Hoida lastele kättesaamatus kohas.

Back to Top