Herbamare kinkekomplekt

15,50

Kategooria:

Kirjeldus

herbamare kinkekomplekt
A.Vogel Herbamare® kinkepakk “Maitsvaid hetki”
“Maitsvaid hetki” on suurepärane kink Sulle või Sinu lähedasele, kui armastad puhtaid maitseid!
A.Vogeli Herbamare kasulikud omadused:
• valmistatud värsketest maheürtidest ja meresoolast
• suurepärane asendus tavalisele lauasoolale
• 100% looduslik ja rafineerimata
• ei sisalda kunstlikke lisa- ega säilitusaineid
• MSG vaba
Kinkepakk koosneb:
1 x A.Vogel Herbamare Original ürdisool
Ürdisool sobib hästi toidu valmistamiseks riisi, kastemete, suppide, salatite, munatoitude, kohupiima ja muude toitude valmistamisel.

Koostis: meresool, seller, porrulauk, kress (vesi-ja aed), sibul, murulauk, petersell, leeskputk, küüslauk, basiilik, pune, rosmariin, tüümian, merevetikas (looduslik joodiallikas).

1 x A.Vogel Herbamare Spicy ürdisool
Vürtsika lisandiga ürdisool sisaldab tśillit, pipart ja Küüslauku. Tśilli ja küüslaugu lisamine annab ürdisoolale vürtsika lisamaitse, kuid samas ei mata enda alla toidu tõelist maitset. Herbamare Spicy on suurepärane maitseaine grilltoitude, Mehhiko ja India köögi roogade, pasta, pitsa, lasanje jne toitude maitsestamiseks.
Koostis: meresool, seller, lauk, kress (vesi-ja aed), sibul, murulauk, tśilli, pipar, petersell, leeskputk, küüslauk, mädarõigas, basiilik, pune, rosmariin, tüümian, merevetikas (looduslik joodiallikas).
1 x A.Vogel Trocomare ürdisool
Trocomare on segu värskelt korjatud mahe ürtidest ja köögiviljadest puhta meresoolaga. Trocomare rikastab iga retsepti maitset mädarõikase maitsenüansiga.
Koostis: meresool, seller, lauk, kress, sibul, murulauk, petersell, leeskputk, paprika, küüslauk, mädarõigas, basiilik, pune, rosmariin, tüümian, merevetikas (looduslik joodiallikas).

Herbamare ürdisoolad on valmistatud traditsioonilisel viisil meie Colmaris (Prantsusmaal) asuvas vabrikus. Colmari piirkond on tuntud oma viljakate põldude poolest. Herbmares sisalduvad köögiviljad ja ürdid kasvatatakse mahepõldudel, kust nad tuuakse tehasesse vaid mõne tunni jooksul peale saagikoristust. Kohe kui ürdid ja köögiviljad vabrikusse jõuavad, puhastatakse need käsitisi, tükeldatakse ja segatakse värskena meresoolaga. Peale seda jääb ürdisegu vaatidesse kuni aastaks seisma, mispeale eemaldatakse madalal temperatuuril erilise vaakumprotsessi käigus liigne niiskus.
Vaatides seismise ajal imenduvad ürtide ja köögiviljade lõhnad ja maitsed soolakristalli. Lõpuks kuivad ürdiplaadid lõhustatakse ja sünnibki Herbamare ürdisool.
herbamare kinkekomplekt

Back to Top