D Vitamiin 4000

22,90

D-vitamiin aitab kaltsiumil ja fosforil imenduda, tagades seetõttu tugevad ja terved luud ning hambad, mõjutab soodsalt inimese immuunsüsteemi ja aitab säilitada stabiilset närvisüsteemi ning vererõhku.

Laost otsas

Kategooria:

Kirjeldus

D VITAMIIN 4000 ÕLIKAPSLID 100 uG (4000 IU), 200 TK

Üks kapsel sisaldab 100 MCG (4000 IU) D-vitamiini. Kuna D-vitamiin on rasvlahustuv, tagab õlikapsel võimaliku parima imendumise. Kaplseid on tänu nende väikesele kujule kerge neelata. D-vitamiin aitab kaltsiumil ja fosforil imenduda, tagades seetõttu tugevad ja terved luud ning hambad. Viimased teadusuuringud on näidanud, et   D-vitamiin mõjutab soodsalt ka inimese immuunsüsteemi ja aitab säilitada stabiilset närvisüsteemi ning vererõhku. D-VITAMIIN aitab kaasa kaltsiumi ja fosfori normaalsele imendumisele/ärakasutamisele, normaalsele vere  kaltsiumisisaldusele, aitab hoida luid ja lihaste talitlust normaalsena, aitab hoida hambaid normaalsetena, aitab kaasa immuunsüsteemi normaalsele talitlusele ja osaleb rakujagunemise protsessis. 

SOOVITUSLIK PÄEVANE ANNUS: 1 kapsel päevas. 1 õlikapsel sisaldab 100 MCG (4000 IU) D-vitamiini (kolekaltsiferool), mis on 500% soovituslikust päevasest kogusest täiskasvanutele. 

KOOSTIS: päevalilleõli, kapsli kest zelatiin, niiskusesäilitaja glütserool, kolekaltsiferool (vitamiin D-3). Säilitada
toatemperatuuril ja päikese eest varjatult. Hoida lastele kättesaamatus kohas. Päevast soovituslikku annust mitte ületada. Toidulisandit mitte kasutada mitmekesise toitumise asendajana.

NETOKOGUS: 200 õlikapslit/84 g.

D Vitamiin

Back to Top