D Vitamiin 2000

18,00

D-vitamiin aitab kaltsiumil ja fosforil imenduda, tagades seetõttu tugevad ja terved luud ning hambad, mõjutab soodsalt inimese immuunsüsteemi ja aitab säilitada stabiilset närvisüsteemi ning vererõhku.

Kategooria:

Kirjeldus

D Vitamiin 2000

Üks kapsel sisaldab 50 ug D-vitamiini. Kuna D-vitamiin on rasvlahustuv, tagab õlikapsel võimaliku parima imendumise. Kaplseid on tänu nende väikesele kujule kerge neelata.

D-vitamiin aitab kaltsiumil ja fosforil imenduda, tagades seetõttu tugevad ja terved luud ning hambad, on viimased teadusuuringud näidanud, et D-vitamiin mõjutab soodsalt ka inimese immuunsüsteemi ja aitab säilitada stabiilset närvisüsteemi ning vererõhku.

Soovituslik päevane annus: 1 kapsel päevas. 1 õlikapsel sisaldab 50 ug (2000 IU) D-vitamiini (kolekaltsiferool). Koostis: päevalilleõli, kapsli kest zelatiin, niiskusesäilitaja glütserool, kolekaltsiferool (vitamiin D-3). Säilitada toatemperatuuril ja päikese eest varjatult. Hoida lastele kättesaamatus kohas. Päevast soovituslikku annust mitte ületada. Toidulisandit mitte kasutada mitmekesise toitumise asendajana.

Netokogus: 200 õlikapslit

D Vitamiin

Back to Top